Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

01-03-2015 - Oklejanie wnętrz - nowy katalog do pobrania
Oklejanie użytkowe coraz bardziej popularne

17-02-2015 - Subway w Zabrzu i na Hummerze
Hummer H2 w charakterystycznych barwach Subway informuje o otwarciu nowego lokalu w Zabrzu.

10-02-2015 - Projekt Ecolution by Scania
Dla firmy SCANIA Polska okleiliśmy 3 ciągniki Scania Highline.

04-02-2015 - BMW 3 - zmiana koloru
Wyjątkowe połączenie: matte dark grey z serii 3M 1080 i BMW 3.

28-01-2015 - Inter - nowe połączenie, nowa reklama
Oklejanie reklamowe autobusu dla spółki INTER

04-02-2015
BMW 3 - zmiana koloru
BMW 3 to auto o wyjątkowo pięknej linii. Czy można ją jeszcze bardziej podkreślić? Okazuje się, że tak! Właściciel tego auta zdecydował się na całkowitą zmianę jego koloru z czarnego na szary, ciemny mat. Ten odcień szarości to matte dark grey z serii 3M 1080. I ciężko wskazać inną barwę, która tak idealnie pasowałaby do tego modelu. W końcu w tym sezonie szary wyparł klasyczną czerń!

Sesję BMW 3 obejrzycie na fanpage’u oklejsie.pl » 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.