Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

11-01-2015 - Ergo Hestia - biuro w Warszawie
Witryny oraz wnętrza warszawskiej siedziby Ergo Hestii.

06-01-2015 - Kata Guruma - Citroën Berlingo
Oklejanie reklamowe foliami 3M firmowego Citroëna Berlingo.

30-12-2014 - Biura Hybris w gliwickim Ikarze
Gliwickie biura Hybris były dla naszego miasta dużym i ważnym projektem. Mieliśmy w nim swój skromny udział.

27-12-2014 - Autobusy dla NGK Ceramics Polska
Oklejanie reklamowe dwóch autobusów firmowych

07-12-2014 - Ergo Hestia - oklejanie witryn
Oklejanie witryn placówki Ergo Hestii w Poznaniu.

30-12-2014
Biura Hybris w gliwickim Ikarze
Hybris Software to firma, która tchnęła nowe życie w stary gliwicki dom handlowy Ikar. Nowe biuro Centrum Rozwoju Oprogramowania Hybris to bardzo nowocześnie zaprojektowana i zaaranżowana przestrzeń. Biura mieszczą się na pięciu piętrach budynku i jest to jedna z największych, a jedyna w Europie Środkowo-Wschodniej siedziba tej firmy. Przestrzeń, w której pracują pracownicy to ograniczone open space, która znacznie ułatwia komunikację i kontakty, a jednocześnie łamie stereotyp typowego korpo-biura, wyposażonego w jednakowe stanowiska pracy mieszczące się w boksach na 1m2. W biurach znajduje się też wiele sal konferencyjnych, w których odbywają się spotkania, i w których można w spokoju popracować nad indywidualnym projektem.

To jeden z najważniejszych projektów architektonicznych, jaki został zrealizowany w Gliwicach na przestrzeni ostatnich miesięcy. Dlatego z dumą możemy pochwalić się swoim w nim udziałem. Wszystkie ściany, ścianki i szklenia, które zdobią biuro, zostały wykonane przez nasz zespół.

Zdjęcia wnętrz firmy obejrzycie na naszym profilu na Facebooku »


 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.