Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

30-11-2015 - Flota samochodowa firmy Haga
3 x oklejanie reklamowe Iveco Daily

23-11-2015 - DeLaval - zbiornik w zielonym macie
Zmiana koloru na okrągło :)

14-11-2015 - BMW X6 czy BMW 6?
Co wychodzi z połączenia folii 3M Brushed Titanium i 3M Carbon Black?

09-11-2015 - Auto-wizytówka
Peugeot - reklama na samochodzie

06-11-2015 - Oklejanie użytkowe - siedziba Parkera
Wrocławska siedziba firmy Parker robi wrażenie - teraz również od wewnątrz

09-11-2015
Auto-wizytówka
Prostota i czytelność - to dwie główne wytyczne, kiedy realizujemy podstawową reklamę na samochodzie, która z założenia ma być po prostu mobilną wizytówką firmy i ma pełnić taką właśnie funkcję, z tym że zamiast wręczania jej z ręki do ręki ma po prostu zahaczać o spojrzenia potencjalnych klientów. Może trochę wbrew pozorom, ale zapytań i zleceń na taką właśnie prostą formę reklamy graficznej na samochodzie trafia do nas coraz więcej. A ponieważ nic nie dzieje się bez przyczyny, wychodzi na to, że taka komunikacja z klientami działa i dobrze się sprawdza.

Czy patrząc na ten projekt widzicie coś szczególnego? Brawo dla tych, którzy wyłapali - zastosowaliśmy tutaj wyjątkowo kombinację folii czarny mat, ploterówki oraz grafiki.
 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.