Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

26-01-2017 - PT Cruiser w czarnym macie
Czarny mat i drobna, błyszcząca personalizacja

19-01-2017 - Audi RS4 - grafika drukowana
Najbardziej eleganckie oklejanie tej zimy

05-01-2017 - Dwa busy MPM - reklama całopojazdowa
Nowy przewoźnik będzie dowoził na pyrzowickie lotnisko tymi busami

31-12-2016 - Odjechanego sylwestra
i mistrzowskich osiągów w Nowym Roku :)

19-12-2016 - Kłos - firmowa flota coraz większa
Dla piekarni i cukierni Kłos okleiliśmy już dziewięć samochodów firmowych

19-01-2017
Audi RS4 - grafika drukowana
To Audi RS4 to nasza ostatnia duma. Auto nie tylko piękne, ale jakby stworzone do stylistyki camo. Kojarzy się z wojskowym kamuflażem, a sam wzór jest wszechobecny w modzie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę grafiki “camo cars”, żeby zobaczyć inne niezwykłe przykłady kamuflażu na samochodach. Bronzy i khaki też świetnie wyglądają, dlatego zapraszamy, jeśli chcesz w końcu zmienić coś w swoim aucie :)


 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.