Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

11-07-2016 - Summer Cars Party the best of the best
10. edycja za nami, trwają przygotowania do wrześniowego zlotu SCP

04-07-2016 - Podsumowanie akcji darmowego oklejania lusterek
Finał naszej akcji lusterkowej pięknie zbiegł się z meczem Polska-Portugalia.

27-06-2016 - Audi Q7 - zmiana koloru
Zmiana koloru folią Arlon matte aluminium

20-06-2016 - Laweta PZU Pomoc
Oklejanie reklamowe Peugeota Boxera

16-06-2016 - Oklejanie reklamowe floty firmowej Ergo Hestia
Jedna z największych realizacji w historii naszej firmy!

27-06-2016
Audi Q7 - zmiana koloru
Ta winylowa folia wylewana to tak naprawdę dwie warstwy: folia kolorowa (w tym wypadku matowy szary) oraz przezroczysta folia ochronna. Świetnie sprawdza się w całopojazdowej zmianie koloru samochodów, jest odporna na rozdarcia i nie traci fasonu do 6 lat od aplikacji. Bardzo dobrze się nią pracuje, szczególnie, jeśli można później oglądać takie efekty specjalne swoich starań, jakie prezentuje to Audi Q7. Teraz czekamy na chętnych do zmiany koloru foliami Arlona - blue aluminium, red aluminium i brushed red aluminium. Jesteśmy ciekawi, jak to będzie wyglądać. 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.