Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /public_html/admin/include/settings.php on line 44
Oklejanie | Oklejanie Samochodów

Zaufali nam:

21-03-2016 - Opel Vivaro - Rodzina 500+
Oklejnie reklamowe - program Rodzina 500+

14-03-2016 - Extomusic Event Agency - dwa projekty
Tym razem jedna firma, dwa samochody i dwie koncepcje graficzne reklamy całopojazdowej.

08-03-2016 - Audi A4 kombi - military green mat
Projekt prywatny - zmiana koloru Audio A4

01-03-2016 - HK Logistic - ciągnik + naczepa
Kontynuujemy współpracę z firmą HK Logistic

23-02-2016 - 4 Design Days
Wzięliśmy udział w największych w tej części Europy targach rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

23-02-2016
4 Design Days
Nasza obecność 11-14 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach była nieprzypadkowa. Ze względu na nasz rozwój w obszarze oklejania użytkowego obejmującego wnętrza komercyjne i wnętrza prywatne, zostaliśmy partnerem tych targów.

Od czwartku do końca weekendu spotykaliśmy się z Wami na stoisku Oklejsie, gdzie opowiadaliśmy i pokazywaliśmy m.in. na czym polega oklejanie wnętrz i nowoczesny design. To była świetna okazja nie tylko na zgromadzenie inspiracji i wgląd w nowe trendy dobrego designu, ale i szansa na ciekawe spotkania z ludźmi z branży.  W targach wzięła udział m.in. Omenaa Mensah, która miała prelekcję i wystawiała się ze swoją marką Ammadora oraz Nadeem Malik - menedżer projektów w grupie Michael Kors.

 

Zobacz nasze realizacje


Obrazowa wersja oferty. Tu pokazujemy większość zrealizowanych przez nas projektów. Być może wśród nich znajdziecie inspiracje również dla siebie.

Inspiracje


Przestrzeń, którą tu prezentujemy, ma mówić sama za siebie. To miejsce, gdzie wirtualne życie zyskują projekty, które nigdy nie zostały zlecone. Są w 100% autorskimi pomysłami naszych grafików. Przekonajcie się jak mogłoby wyglądać Wasz wymarzone auto.

Kontakt


Napisz, zadzwoń, przyjdź - porozmawiajmy. Bezpośredni kontakt daje najlepsze rezultaty. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Kolberga 48d w Gliwicach. Jeśli wolisz napisać - wybierz osobę kontaktową bądź prześlij formularz. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.